Zimowe wyjazdy firmowe

Oferta biura podróży Snow Plus Adventure

Iran, Islandia, Japonia, Chile… „Czy tam w ogóle da się jeździć na nartach?!” – to jedno z pierwszych pytań, na które odpowiadamy podczas pierwszego spotkania z naszymi Klientami. Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów narciarskich i odkrywaniu najlepszych – lecz nadal mało popularnych – ośrodków na świecie, zaowocowało znalezieniem odpowiednich Partnerów. To właśnie dzięki nim możemy zaoferować Państwu niezapomnianą przygodę, dopasowaną w pełni do indywidualnych oczekiwań, w nieznanej i nietypowej lokalizacji.

Pomożemy Państwu w sprecyzowaniu celu wyjazdu i określeniu podstawowych założeń. Zaproponujemy ośrodek narciarski w lokalizacji, która wyróżni imprezę spośród setek, w jakich wzięliście udział, a całość zepniemy klamrą przygody, nieznanej kultury i fantastycznych.

Z nami pojedziecie Państwo m.in. na narty i snowboard do Gruzji lub freeride do Japonii – ZAPRASZAMY!

 • japonia

Scenariusz imprez za każdym razem tworzymy po gruntownym zbadaniu potrzeb. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu stworzenia programu dedykowanego dla Państwa Pracowników lub Klientów.

 • gruzja
  Gruzińska przygoda
  [:en]Caucasian adventure or freeride in Gudauri[:][:pl]Kaukaska przygoda. Narty w Gudauri i malownicze Tbilisi to idealne miejsca na niezapomniany firmowy wyjazd. Do tego freeride i wycieczki backcountry pod okiem najlepszych lokalnych przewodników dla szukających wrażeń.[:]
  plus
 • norwegia
  Norwegia
  Alpy Lyngen. Sześć dni wycieczek skiturowych, niezapomniane widoki i tydzień życia pod żaglami w norweskich fiordach. KWIECIEŃ/MAJ 2019
  plus